Kyresore » 2012 » Dhjetor » 7 » Trajneri i ri i Chelsea? Nje legjendar ukrainas
9:16 PM
Trajneri i ri i Chelsea? Nje legjendar ukrainas
A e dini kush mund te jete trajneri me i ri i skuadres Chelsea? Nje nga lojtaret e njohur ukrainas dhe jo vetem. Zbulojeni!Tabloidi i famshëm britanik "Daily Mail" shkruan se legjenda e futbollit ukrainas, Andriy Shevchenko së fundi ka kaluar një kohë të konsiderueshme në bazën stërvitore "Cobham" të klubit Chelsea dhe po punon që së shpejti të jetë tekniku i ri i "Bluve" të Londrës.Edhe presidenti rus Roman Abramovich ka biseduar me ish yllin e Milan për një rol në stafin teknik në "Stamford Bridge". Manjati i Chelsea ka një marrëdhënie shumë të mirë me Shevchenko dhe pagoi 31 milionë sterlina kur e transferoi nga Milan në vitin 2006.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus