Kyresore » 2012 » Dhjetor » 14 » A janë këta dy fajtorët
3:27 PM
A janë këta dy fajtorët
Deklarata e Jose Mourinhos pas ndeshjes me Celta Vigon se janë disa lojtarë që nuk po duan të luajnë në Real, ka nxitur dilema e reagime se kush mund të jenë ata lojtarë që po injorojnë shansin për lojë.Në anketat e bëra në mediat madrilene, tifozët kanë votuar Angel Di Marian si lojtari që nuk po e shfrytëzon shansin për lojë. Pas tij është votuar edhe Benzema i cili luajti vetëm 45 minuta pasi lëndimit që pësoj.Benzema thuhet se po luan më me pak motiv pasi që Higuain është i lënduar dhe nuk po ka konkurrrencë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 0.0/0

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus