Kyresore » 2012 » Dhjetor » 17 » CR7 mund Messin në Facebook
3:09 PM
CR7 mund Messin në Facebook
Në ditët e sotme futbolli luhet edhe në web dhe rrjetet sociale. Shumë yje të futbollit kanë profile shumë aktive në Facebook apo Twitter ku mund të komunikojnë me miliona fansa që kanë në mbarë botën."Sportyou" ka publikuar listën me 10 futbollistët që kanë më shumë fansa në Facebook dhe lajmi më i rëndësishëm rreth kësaj është se Cristiano Ronaldo këtu e mund Lionel Messin.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus