Kyresore » 2012 » Dhjetor » 14 » Hamsik injoron PSG-n
12:23 PM
Hamsik injoron PSG-n
"Ndihem mirë këtu. I lumtur dhe i kënaqur. Dëgjoj dhe lexoj spekulime, por nuk di asgjë rreth tyre. Kam kontratë pesëvjeçare në Napoli, klubi është në zhvillim dhe skuadra është duke luajtur mirë andaj nuk ekziston asnjë arsye për largimin tim”, përfundoi ai. Hamsik iu bashkua Napolit më 2007 nga Brescia.Mesfushori Marek Hamsik ka insistuar se nuk planifikon të largohet nga Napoli në drejtim të Paris Saint-Germain siç është spekuluar shumë në javët e fundit."Nuk mendoj të ndërroj klub”, deklaroi Hamsik për Corriere dello Sport."Ndihem mirë këtu. I lumtur dhe i kënaqur. Dëgjoj dhe lexoj spekulime, por nuk di asgjë rreth tyre. Kam kontratë pesëvjeçare në Napoli, klubi është në zhvillim dhe skuadra është duke luajtur mirë andaj nuk ekziston asnjë arsye për largimin tim”, përfundoi ai. Hamsik iu bashkua Napolit më 2007 nga Brescia.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus