Kyresore » 2012 » Dhjetor » 15 » Heynckes: Javi Marinez nuk shikon nga syri i majtë
2:58 PM
Heynckes: Javi Marinez nuk shikon nga syri i majtë
Tekniku bavarez refuzoi të jepte detaje të tjera, por la të kuptohet se dëmtimi është i rëndë. Javi Martinez u ble këtë verë nga Athletic Bilbao për 40 milionë Euro.Trajneri i Bayern Mynih konfirmon frikën për një dëmtim me përmasa serioze për Javi Martinez. Pas përplasjes së spanjollit me mbrojtësin e Borussia Monchengladbach, Martin Stranzl, trajneri deklaron se Martinez nuk arrin të shikojë me syrin e majtë.Tekniku bavarez refuzoi të jepte detaje të tjera, por la të kuptohet se dëmtimi është i rëndë. Javi Martinez u ble këtë verë nga Athletic Bilbao për 40 milionë Euro.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus