Kyresore » 2012 » Dhjetor » 19 » Inter lë Sneijderin të lirë për pushime
3:10 PM
Inter lë Sneijderin të lirë për pushime
Sneijder merr pushimet e fundvitit para kohe, gjithsesi merkatoja për holandezin nuk ndalet. Janë shumë skuadra që mendojnë për talentin e tij, e para në listë është Anzhi që nuk ka pëlqimin e lojtarit, pastaj është PSG që interesohet për ta sjellë në Paris, por Ancelotti nuk e shikon të vlefshëm për ekipin e tij.Në Angli skuadra e Tottenham duket e interesuar pasi e mendon si pasuesin e Modric. Sneijder dhe familja e tij e shikojnë si mundësi të mirë transferimin në Angli. Por ekziston edhe mundësia e qëndrimit në Milano. është një situatë e cila do të na shoqërojë deri në ditët e fundit të merkatos dimërore.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus