Kyresore » 2014 » Janar » 10 » Jese falendëron Ronaldon
11:02 AM
Jese falendëron Ronaldon

Sulmuesi i Real Madridit, Jese Rodriguez thotë se ai është falendërues për këshillat e Cristiano Ronaldos, pasi ylli portugez ndihmoi atë për të shënuar gol ndaj Osasunas.Real Madridi shënoi fitore solide ndaj Osasunas, ku golashënuesit e kësaj ndeshje ishin Karim Benzema dhe Jese Rodriguez, por ky i fundit pretendon se ai çdo ditë po mëson nga Ronaldo. "Kënaqem duke luajtur me këta lojtarë, pa marrë parasysh se në çfarë pozicioni.Unë jam shumë i kënaqur me atë që unë jam duke bërë. Më duhet të vazhdojë të luajë dhe të stërvisë në të njëjtën mënyrë çdo ditë''. "Unë gjithmonë dua t'i falënderoj të gjithë kolegët e mi për mbështetjen e tyre, sidomos Cristianon, i cili gjithmonë më jep këshilla të mira. Unë do të doja për të ndihmuar atë, gjithashtu'', tha Jese për Marca.

Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus