Kyresore » 2012 » Dhjetor » 19 » Milani ka gati ofertën për Strootman
3:02 PM
Milani ka gati ofertën për Strootman
Për momentin nuk ka bisedime zyrtare, por kontaktet kanë nisur nga të dyja palët edhe pse Milani nuk dëshiron të rrisë çmimin e konsideruar që tani të lartë për blerien e lojtarit.Në krye të listës së Milanit për merkaton e Janarit është mesfushori holandez i PSV-së Kevin Strootman. Drejtori Sportiv i klubit kuqezi, Ariedo Braida është në gjurmët e tij prej disa kohësh.Për momentin nuk ka bisedime zyrtare, por kontaktet kanë nisur nga të dyja palët edhe pse Milani nuk dëshiron të rrisë çmimin e konsideruar që tani të lartë për blerien e lojtarit.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus