Kyresore » 2012 » Dhjetor » 13 » Mourinho arsyeton humbjen: Nuk është trajneri gjithmonë fajtor
2:12 PM
Mourinho arsyeton humbjen: Nuk është trajneri gjithmonë fajtor
Pas humbjes së djeshme 2-1 kundër Celta Vigos në Kupën e Mbretit trajneri i Real Madrid, Jose Mourinho ka folur me tone të ashpra ndaj futbollistëve të tij duke u shprehur i zhgënjyer me disa lojtarë, të cilët sipas tij nuk kanë patur dëshirë të luajnë."Varrane ka qënë një kampion, i dëmtuar ka luajtur më mirë se të tjerët që ishin në formë optimale. Disa më kanë zhgënjyer dhe duhet të flasë veçmas me secilin prej tyre. Disa ndoshta nuk kanë dashur të luajnë duke parë të ftohtin, shiun, ishte Kupë...Celta gjithësesi më pëlqeu, e meritoi", është shprehur "Special One" në konferencën për shtyp. 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus