Kyresore » 2012 » Dhjetor » 15 » Mourinho takon bosin e PSG-së
3:57 PM
Mourinho takon bosin e PSG-së
Jose Mourinho duket gjithnjë e më larg Real Madridit, e me afër PSG-së. "Le 10 Sport”, njofton se agjenti i teknikut portugez Jorge Mendes muajin e kaluar është takuar pronarin e PSG-së, sheikun Tamim Bin Hamad Al Thani.Raportohet se në këtë takim është biseduar për transferimin e mundshëm të Murinhos në klubin francez në fund të këtij sezoni. Sipas "Le 10 Sport” takim në mes agjentit të Mourinhos dhe kreut të PSG-së ishte shumë i frytshëm për faktin se pas këtij takimi fshehurazi edhe vete Mourinho ishte takuar me bosin e PSG-së. Thuhet se ish-trajneri i Portos, Chelseas dhe Interit në verën që vjen do ta drejtoj klubin francez. 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus