Kyresore » 2012 » Dhjetor » 14 » Muller:Askush si Bayerni
3:05 PM
Muller:Askush si Bayerni
"Kur luani për Bayernin ju ndiheni i rëndësishëm për ekipin, nuk ekziston ndonjë klub më i mirë. Asgjë nuk mund të më largojë nga Bayerni”, përfundoi ai.Sulmuesi Thomas Muller ka thënë se nuk ka ndërmend të largohet nga Bayern Munich në të ardhmen e afërt.Ai shtoi se është i kënaqur në gjigantin bavarez dhe e konsideron ekipin si një prej më të mirëve në Evropë. "Nuk ekziston një klub tjetër që mund të thuhet se është një hap para Bayernit. Në maksimum, ju mund ti bashkoheni një skuadre që është në nivel të njëjtë”, deklaroi Muller për Spox."Kur luani për Bayernin ju ndiheni i rëndësishëm për ekipin, nuk ekziston ndonjë klub më i mirë. Asgjë nuk mund të më largojë nga Bayerni”, përfundoi ai.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus