Kyresore » 2012 » Dhjetor » 15 » Tre emra për zëvendësimin e Robinhos
2:49 PM
Tre emra për zëvendësimin e Robinhos
Biabiany i skuadrës së Parmës, Alessandro Matri i cili nuk po gjen hapësira te Juventusi dhe Pescaras Weiss, talenti sllovak, janë tre emrat më të përfolur për të zëvendësuar brazilianin Robinho i cili pritet të largohet nga Milan.Biabiany i skuadrës së Parmës, Alessandro Matri i cili nuk po gjen hapësira te Juventusi dhe Pescaras Weiss, talenti sllovak, janë tre emrat më të përfolur për të zëvendësuar brazilianin Robinho i cili pritet të largohet nga Milan.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus